Про магазин

Ласкаво просимо в Інтернет магазин Tik.in.ua Інтернет магазин чоловічого взуття. Тут ви зможете легко і швидко вибрати товар, який підходить саме для вас або для ваших рідних і близьких, вибрати саме ту потрібну річ, яку можна буде легко, зручно носити, яка буде красиво виглядати на вас і прослужить вам довгі роки.

Наш інтернет магазин працює з 2017 року. За 4 роки продано велику кількість взуття, задоволених покупців 98%, про що свідчать відгуки на нашому сайті та на інших торгових майданчиках, з якими ми співпрацюємо.

Наші товари ви можете знайти в інтернеті і почитати відгуки про нас на інших сайтах, торгових майданчиках, дошках оголошень таких як: kloomba, klubok, kidstaff, ria

Намагаємося знайти підхід до будь-якого нашого покупця: пояснити, відповісти на будь-які питання, підібрати потрібне вам взуття, відправити максимально швидко і завжди бути на зв'язку.

На сайті відбувається постійне поповнення товару, щотижня ми додаємо товари, серед яких ви обов'язково зможете собі вибрати саме той товар, що підходить до душі та смаку.

Tik молодий але перспективний онлайн магазин. Працюємо вже трохи більше 4 років.

Співпрацюємо з кращими взуттєвими виробниками України.

Входимо в топ 3% кращих продавців на сайті kloomba

Входим в топ 3% лучших продавцов на сайте kloomba